Logo Trávníkář HK
Zavolejte námTelefon

Konzultace a péče o trávník

Kvalitní Péče o Trávníky od A do Z!

Konzultace

Údržba trávníků

Konzultace před založením trávníků

Založení anglického trávníku

Péče o trávníky

Konzultace
Údržba trávníků
Konzultace před založením
Založení anglického trávníku

Konzultace na místě zákazníka v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.

Osobní konzultace o délce 90 minut při řešení problémových situací přímo doma na Vašem trávníku. Nezkoušejte metodu pokus omyl. Domluvte si termín a za 90 minut budete znát příčinu stavu Vašeho trávníku, ale i plán, jak odstranit zjištění na Vašem trávníku. Cena v Hradci Králové je od 1.999,-Kč s DPH. Cena v Pardubicích je od 2.499,-Kč s DPH.

Konzultace zahrnuje:
Analýza půdního profilu půdní sondýrkou.
Měření pH trávníku.
Vypracování cenové nabídky na regeneraci trávníku
Doporučení péče o trávník.
Konzultace na místě zákazníka v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.
Osobní konzultace o délce 90 minut při řešení problémových situací přímo doma na Vašem trávníku. Nezkoušejte metodu pokus omyl. Domluvte si termín a za 90 minut budete znát příčinu stavu Vašeho trávníku, ale i plán, jak odstranit zjištění na Vašem trávníku. Cena v Hradci Králové je od 1.999,-Kč s DPH, cena v Pardubicích je od 2.499,-Kč s DPH.

Doprava je v ceně. Nejsem plátce DPH

Pro naše zákazníky poskytujeme 3 balíčky telefonické konzultace.

Balíčky:
15 minut za 249,-Kč
30 minut za 449,-Kč
60 minut za 799,-Kč

Ať už si chcete ověřit postupy nebo se nás jen chcete zeptat na radu, neváhejte nám zavolat. Vyberte si balíček, který Vám vyhovuje a domluvte si konzultaci. Minuty z vybraného balíčku nemusíte využít všechny najednou, můžete je využít k vícečetným konzultacím.

Volejte na: +420 777 930 922

Věděli jste, že američtí makléři tvrdí, že dobře udržovaný trávník zvedá cenu nemovitosti až o 20%?

Chtěli by jste také vlastnit upravený anglický trávník, ale nechcete si pořizovat nákladné vřetenové sekačky, aerifikátory, vertikutátory atd.? Nebo jste tak pracovně zaneprázdněn, že by jste nezvládl sekat trávník 2-6x za týden (záleží na typu a výšce trávníku)?

Chcete, aby se Vám někdo, kdo má zkušenosti s anglickými trávníky kompletně staral o celoroční údržbu trávníku (sekání, vertikutace, vyčesávání, aerifikace, topdressing, hnojení, aplikace ochranných postřiků)?

Neváhejte nás kontaktovat a vytvoříme roční sezónní plán údržby.

Zakládání trávníků ať výsevem či pokládkou travních koberců je jedno z nejdůležitější části ke krásnému trávníku. Přes 90% zákazníků dělá v tomto kroku zbytečné chyby, které se projeví během několika měsíců na kondici Vašeho trávníku. Podloží by mělo mít stejný půdní profil při výsevu i při pokládce travního koberce. Při výstavbě RD či rekonstrukce Vaší zahrady je potřeba myslet na tuto věc s dostatečným předstihem. Aby se připravila závlaha a správně se rozdělili sekce podle světových stran, kde je Vaše zahrada umístěna. Na co vše se připravit před výsevem či pokládkou travních koberců.

Trávníky (anglické, fotbalové, golfové, tenisové, ruggby atd.) se vysévají do písku. Křemičitý písek (nikoli stavební či kopaný písek) je ideální na založení trávníku. Pokud se rozhodnete, že místo písku budete volit ornici, tak si u novostaveb ohlídejte Vašeho developera či stavební firmu, aby Vám na pozemek nenavezli rumiště či jílovou půdu a nevydávali to za ornici vhodnou k osevu jak tomu v mnoha případech bývá.

Při výstavbě nového RD či její rekonstrukce se nebere v potaz rozpočet na zahradu a její okolí. Když si kupujete např. kuchyň či audio-TV vybavení, tak si také stanovíte rozpočet, kolik chcete investovat a jaké máte od finálního produktu požadavky. Takto by se mělo uvažovat i při zakládání nového trávníku. Většinou to končí tak, že zákazníkovi zbydou poslední peníze z rozpočtu a chce hodně muziky za málo peněz. Ano, první rok vypadá trávník v odpovídající kondici (někdy ani to ne), ale po čase se začnou projevovat neduhy, na kterých se finančně šetřilo při založení trávníku. Zákazníci volají a diví se, že trávník, který jim zahradník založil vypadá hůře než u souseda, který ho má mnohem lepší.

Založení trávníku na základě kompromisu (místo založení na písku se realizuje do ornice) není šťastné řešení a ve finále vás to bude časově i finančně stát více.

Touto cestou se nechci vydat. Vím, jaké budou výsledky, jaké další peníze a čas budou stát zákazníka, aby byl trávník v odpovídající kondici, kterou požaduje zákazník.

Proto jsem se rozhodl zakládat trávník tak, jak bych si ho založil u sebe doma na zahradě a ne podle požadavku zákazníka. Tzn., že k založení použijeme křemičitý písek, Biovin (přesátý kompost z hroznového vína) a zeolitem. Vybereme vhodnou travní směs, která se bude hodit na danou lokalitu (světová strana, slunné či stinné místo).

Plánujete založení trávníku u Vaší nemovitosit? Kontaktujte nás a my se o založení Vašeho
trávníku i s následnou péči o Váš trávník postaráme.

Adresa
503 41 Hradec Králové,
Věkošská 48/32
Sledujte nás
InstagramFacebook Trávníkář HKYouTube Trávníkář HK
Trávníkář HK © 2024 Všechna práva vyhrazena.
by MADNET
menu