Logo Trávníkář HK
Zavolejte námTelefon

Prodej hnojiv, postřiků a půdních vylepšovačů

To nejlepší pro Vaše trávníky

Prodej prostředků

Hnojiva
Půdní vylepšovače
Postřiky

Hnojivo TOP TRÁVNÍK - ORGANIC je klíčovým prvkem pro dosažení zdravého a krásného trávníku. Jeho speciálně vyvinuté složení poskytuje vašemu trávníku všechny důležité živiny potřebné k optimálnímu růstu, síle a barvě. Toto speciální hnojivo je navrženo tak, aby uspokojilo potřeby všech typů trávníků.

[1] Nabídněte vašemu trávníku ty nejlepší podmínky pro zdravý růst s hnojivem TOP TRÁVNÍK - ORGANIC. S každým použitím podpoříte krásu vašeho trávníku a vytvoříte prostředí plné vitality a energie.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Vyvážené složení: 16-2,5-09+2MgO+19,5SO3+1Fe (38 % N MU): TOP TRÁVNÍK - ORGANIC obsahuje optimální poměr různých forem dusíku, fosforu, draslíku a přidaný hořčík, síru a železo, které podporují rovnoměrný růst a vývoj rostlin od kořenů až po listy. Navíc obsahuje 25% organické složky rostlinného původu.

Dlouhodobé uvolňování živin: Toto hnojivo nabízí dlouhodobé uvolňování živin (40 % N ve formě MU), což zajišťuje konzistentní dodávku živin po dobu až 3 měsíců, minimalizuje riziko projevů nedostatku a podporuje trvalou krásu trávníku. 

Podpora kořenového systému: Obsahuje speciální složky, které stimulují kořenový systém rostlin, zvyšují jeho odolnost proti stresu a pomáhají při lepším vstřebávání živin. * Vylepšení struktury půdy: TOP TRÁVNÍK - ORGANIC díky 25% organické složky přispívá k lepší struktuře půdy, což zlepšuje propustnost a zadržování vody - klíčové vlastnosti pro zdravý a odolný trávník. 

Ekologicky šetrné: Jsme hrdí na to, že naše hnojivo je vyráběno podle nejnovějších postupů s ohledem na životní prostředí a šetrným dopadem na biodiverzitu. 

Snadná aplikace: TOP TRÁVNÍK - ORGANIC je snadno aplikovatelné pomocí ručního rozmetadla nebo rozmetacího vozíku (nikdy nepoužívejte secí vozík). Jeho velmi jemná granulace a rozpustnost zajistí rovnoměrné pokrytí plochy. Nejvhodnější aplikace je na suchý trávník před deštěm, nebo před použitím závlahy. 

Aplikační údaje: Počet aplikací je 1x za 4 – 8 týdnů v doporučené dávce 25 - 40 g/m2. Velikost dávky hnojiva v g/m2 je potřeba přizpůsobit teplotě a růstovému potenciálu trávníkových rostlin.

Balení: 20 Kg pytel
Složení: 38% N VE FORMĚ MU, 25% ORGANICKÉ SLOŽKY, VELMI JEMNÁ GRANULACE 1-2 MM

Cena: 1.545 ,- Kč

[1] https://toptravnik.cz/…ion

Hnojivo Organic - TOP Trávník

Hnojivo TOP TRÁVNÍK - MINERAL je klíčovým prvkem pro dosažení zdravého a krásného trávníku. Jeho speciálně vyvinuté složení poskytuje vašemu trávníku všechny důležité živiny potřebné k optimálnímu růstu, síle a barvě. Toto speciální hnojivo je navrženo tak, aby uspokojilo potřeby všech typů trávníků.
- 40 % N VE FORMĚ MU, VELMI JEMNÁ GRANULACE 1-2 MM.

[1] Nabídněte vašemu trávníku ty nejlepší podmínky pro zdravý růst s hnojivem TOP TRÁVNÍK - MINERAL. S každým použitím podpoříte krásu vašeho trávníku a vytvoříte prostředí plné vitality a energie.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Vyvážené složení: 21-03-10+3MgO+22SO3+1,5Fe (40 % N MU): TOP TRÁVNÍK - MINERAL obsahuje optimální poměr různých forem dusíku, fosforu, draslíku a přidaný hořčík, síru a železo, které podporují rovnoměrný růst a vývoj rostlin od kořenů až po listy.

Dlouhodobé uvolňování živin: Toto hnojivo nabízí dlouhodobé uvolňování živin (40 % N ve formě MU), což zajišťuje konzistentní dodávku živin po dobu až 3 měsíců, minimalizuje riziko projevů nedostatku a podporuje trvalou krásu trávníku.

Podpora kořenového systému: Obsahuje speciální složky, které stimulují kořenový systém rostlin, zvyšují jeho odolnost proti stresu a pomáhají při lepším vstřebávání živin.

Ekologicky šetrné: Jsme hrdí na to, že naše hnojivo je vyráběno podle nejnovějších postupů s ohledem na životní prostředí a šetrným dopadem na biodiverzitu. 

Snadná aplikace: TOP TRÁVNÍK - MINERAL je snadno aplikovatelné pomocí ručního rozmetadla nebo rozmetacího vozíku (nikdy nepoužívejte secí vozík). Jeho velmi jemná granulace a rozpustnost zajistí rovnoměrné pokrytí plochy. Nejvhodnější aplikace je na suchý trávník před deštěm, nebo před použitím závlahy. 

Aplikační údaje: Počet aplikací je 1x za 6 – 12 týdnů v doporučené dávce 20 - 35 g/m2. Velikost dávky hnojiva v g/m2 je potřeba přizpůsobit teplotě a růstovému potenciálu trávníkových rostlin.

Balení: 20 Kg pytel
Složení: 21-03-10+3MgO+22SO3+1,5Fe (40% N MU)
Cena: 1.669 ,- Kč

[1] https://toptravnik.cz/…ion

Hnojivo TOP TRÁVNÍK - MINERAL

Složení: 21-05-06+2,5MgO, 25 % XCU
Dávkování / použití: 20 – 35 g/m2 / březen – září
Velikost balení: 20 kg

Charakteristika:
Profesionální hnojivo s řízeným uvolňováním živin. Pro sportovní hřiště, golfové odpaliště, fairway, semirough, okrasné trávníky. Hnojiva NPK (Mg) 21-5-6 (+2,5 MgO) směsné hnojivo, s nízkým obsahem chloru.

Cena: 1.790,- Kč

Fenix First hnojivo

SLOŽENÍ: 22-05-11+2MgO 40 % MU
VYROVNANÁ GRANULACE
VELIKOST BALENÍ: 20 kg

Charakteristika:
POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ. Jarní hnojivo s technologií MU je tím pravým pro trávník během jarních měsíců. Optimálně zvolený poměr živin podporuje rychlý růst a vývoj.

Cena: 1.990,- Kč

FENIX Balanced Spring hnojivo

SLOŽENÍ: 19-08-19+2MgO, 40 % MU
DÁVKOVÁNÍ / POUŽITÍ: 25 – 35 g/m2 / červen – srpen 
GRANULACE: (071805) 2 – 3 mm (071741) 1 – 2,2 mm (071742) 0,7 – 1,2 mm
VELIKOST BALENÍ: 20 kg

Charakteristika:
Vyrovnaný poměr živin zajišťuje optimální příjem v průběhu letních měsíců, kdy je trávník vystaven vysokým teplotám. Výjimečná řada hnojiv, využívající dlouhodobého působení dusíku, zabudovaného v různě dlouhých oligomerech řetězených molekul močoviny. Je určena k zajištění vyrovnané základní výživy rozsáhlých travnatých ploch. Tato řada se liší od řad Basic a Premium tím, že obsahuje 40 % z celkového množství dusíku ve formě MU (řetězená močovina). Jedná se o hnojiva s pozvolným uvolňováním dusíku vlivem mikrobiální činnosti v půdě. To zajistí prodlouženou dobu působení hnojiva.

Cena: 1.990,- Kč

FENIX Balanced Summer hnojivo

SLOŽENÍ: 13-05-24+3MgO, 40 % MU
DÁVKOVÁNÍ / POUŽITÍ: 25 – 35 g/m2 / srpen – říjen
GRANULACE: 2 – 3 mm
VELIKOST BALENÍ: 20 kg

Charakteristika:
Podzimní hnojivo s vyrovnaným poměrem živin. Výjimečná řada hnojiv, využívající dlouhodobého působení dusíku, zabudovaného v různě dlouhých oligomerech řetězených molekul močoviny.

Je určena k zajištění vyrovnané základní výživy rozsáhlých travnatých ploch. Tato řada se liší od řad Basic a Premium tím, že obsahuje 40 % z celkového množství dusíku ve formě MU (řetězená močovina). Jedná se o hnojiva s pozvolným uvolňováním dusíku vlivem mikrobiální činnosti v půdě. To zajistí prodlouženou dobu působení hnojiva.

Cena: 1.990,- Kč

FENIX Balanced Autumn hnojivo

SLOŽENÍ: 22-05-11+3MgO
DÁVKOVÁNÍ / POUŽITÍ: 25 – 35 g/m2 / březen – červen
GRANULACE: 2 – 3 mm
VELIKOST BALENÍ: 20 kg

Charakteristika:
Výjimečné hnojivo s obsahem 50 % XCU – představuje novou generaci hnojiv obalených dvouvrstvou membránou, je určeno pro špičkové trávníky, které mají nastavený program údržby, včetně hnojení. Prémiová řada hnojiv určená k zajištění rovnoměrné výživy travnatých ploch. Vyšší obsah hořčíku pro ještě sytější zelené vybarvení trávníku.

Cena: 1.990,- Kč

FENIX Premium Spring hnojivo

SLOŽENÍ: 19-00-19+3MgO, 50 % XCU
DÁVKOVÁNÍ / POUŽITÍ: 25 – 35 g/m2 / červen – srpen
VELIKOST BALENÍ: 20 kg

Charakteristika:
Výjimečné letní hnojivo s technologií XCU. Prémiová řada hnojiv určená k zajištění rovnoměrné výživy travnatých ploch. Vyrovnaný poměr dusíku a draslíku zajišťuje optimální příjem živin v průběhu letních měsíců, kdy je trávník vystaven vysokým teplotám. Pozvolné uvolňování zajistí silný a zdravý trávník.

Cena: 1.990,- Kč

FENIX Premium Summer hnojivo

SLOŽENÍ: 13-00-26+3MgO, 50 % XCU
DÁVKOVÁNÍ / POUŽITÍ: 25 – 35 g/m2 / srpen – říjen 
GRANULACE: 2 – 3 mm 
VELIKOST BALENÍ: 20 kg

Charakteristika:
Prémiové podzimní hnojivo využívající technologii XCU. Prémiová řada hnojiv určená k zajištění rovnoměrné výživy travnatých ploch. Zvolený poměr živin připraví trávník na zimní období, kdy musí odolávat stresovým podmínkám. Aplikace tohoto hnojiva má vliv i na jarní barvu trávníku, a tím i rychlejší zapojení do vegetace v kombinaci s jarním hnojivem.

Cena: 1.990,- Kč

FENIX Premium Autum hnojivo

Složení: 12-00-42+2MgO
Velikost balení: 25 kg
Granulace: 1,5 – 2,5 mm
Aplikace: 15 - 30 g/m2

Charakteristika:
Multi-K Mg Prills podzimní Draslík a dusík se vzájemně pozitivně ovlivňují při příjmu živin. Živiny jsou rostlině 100% přístupné. Používá se jako poslední dávka hnojení v období pozdního podzimu. Ovlivní barvu trávníku a díky vysokému obsahu draslíku pomůže rostlinám přečkat zimu. Je ho možné využít také brzy z jara na zabarvení a urychlení růstu.

- obalovaný dusičnan draselný pro okamžitý účinek
- poslední dávka hnojení v období pozdního podzimu
- ovlivní barvu trávníku a díky vysokému obsahu draslíku pomůže rostlinám přečkat zimu

Cena: 2.090,- Kč

Haifa hnojivo

Dlouhodobě působící organominerální hnojivo pro houževnaté trávníky. Hnojivo profairwaye, odpaliště a zahrady, NPK 12-5-5. Balení 25 kg vystačí na 1000 m2.
Balení: Pytel 25 kg, pytel 8 kg.
Cena: Pytel 25 kg – 1.499,-Kč, pytel 8 kg(869,-Kč).

Charakteristika:
Aktivuje se okamžitě díky minerální složce a působí dlouhodobě díky organickésložce, nepálí listy, zvyšujepodíl mikroorganismův půdě, zvyšuje vzdušnost a cirkulaci vody v půdě, celkově posiluje rostlinu, snižuje zatížení stresem a tlak nemocí.

Použití:
Během období růstu trávníku.
Granulace: 2,1 – 3,5mm. Dávkování: 3–5 x za rok, 25–35 kg/ 1000 m2.

Složení:
Mořské řasy Ascophyllum nodosum, masokostní moučka, moučka z peří, kostní moučka, kakaové skořápky, močovina, sulfát hořečnatý.
Živiny: 6% močovinový dusík, 6 % organicky vázaný dusík, 5% fosfor, 5% draslík, 3 % hořčík.
Mikroorganizmy (např. bacillus subtilis).
Trvanlivost:

Bez vlivu na granulaci a strukturu: 24 měsíců. Bez vlivu na účinek: min 48 měsíců.

Pure Sport & Golf hnojivo

Organominerální hnojivo pro okrasné trávníky; NPK 6-3-20.
Balení: Pytel 25 kg, pytel 4 kg
Cena: Pytel 25 kg – 1.499,-Kč, pytel 4 kg(429,-Kč)

Charakteristika: Prémiové podzimní hnojivo na trávník, určeno pro okrasné trávníky, fairwaye a odpaliště, uvolňuje se regulovaně při nízkých teplotách, účinně likviduje mech do 3 týdnů, preventivně brání růstu nových mechů, zvyšuje odolnost vůči nemocem, nebarví cesty, beton, dlažby apod..., aktivuje růst kořenového systému.

Použití:
během podzimu a konec zimy.
Odstranění mechu: brzy na jaře a na podzim.
Granulace: 3-5 mm.

Dávkování:
Podzimní hnojení: každých 3-6 týdnů, 25-35g/m2(25-35 kg/ 1000 m2).
25. října: 3,5 kg/100 m2, 30. listopadu: 3,5 kg/100 m2, 15. ledna: 3,5 kg/100 m2,20. února: 3,5 kg/ 100 m2.
Leden-únor při oblevě a teplotách nad 7 °C,nejlépe když není trávník zmrzlý: 3,5 kg/100 m2.
Pro odstranění mechů: 40-60 g/m2(40-60 kg/ 1000 m2).

Složení:
Mořské řasy Ascophyllum nodosum, masokostní moučka, moučka z peří,kakaové skořápky, močovina, sulfát draselný, sulfát hořečnatý.
Živiny: 3% močovinový dusík, 3 % organicky vázaný dusík, 3% fosfor, 20% draslík, 3% hořčík.
Trvanlivost:

Bez vlivu na granulaci a strukturu: 24 měsíců.
Bez vlivu na účinek: min 48 měsíců.

Pure Autumn hnojivo

Zeolit na sebe poutá živiny, vodu a provzdušňuje půdu.
Zeolitmá svůj původ v sopečných erupcích před miliony let. Je složen z milionů pórů,které mají aktivní povrch, který je větší než fotbalové hřiště. Tato plocha je schopnauchovat hnojiva, vodu a prospěšné bakterie a navracet je rostlinám, když topotřebují. Tímto způsobem se snižuje vyplavování živin, což znamená omezenípoužívání hnojiv.

Optimální použití při zakládání trávníku a při aerifikaci trávníku. Nedoporučujeme používat pouze na povrch trávníku.

Balení: Pytel 25 kg.
Cena: Pytel 25 kg – 499,-Kč.

Charakteristika:
Regulované a nepřetržité uvolňování živin, redukuje potřebu hnojiv, stimuluje růst, zlepšuje půdní strukturu, vyšší vzdušnost a cirkulace vody v půdě, 100% přírodní a bezpečné pro lidi, zvířata a životní prostředí.

Použití:
Při zřizování, obnově a údržbě.
Dodáváno jako jednoduše aplikovatelná frakce.
Granulace: 3-5 mm.

Dávkování:
1 x za rok při aerifikaci, či zaklání trávníku do původního profilu 5–25 kg/100 m2.25 kg = 25 litrů.

Složení:
100% zeolit. Frakce1,0 – 2,5 mm.

Zeolit

Vysoce efektivní 100% organické hnojivo-kompost.Stimulujepůdní mikrobiální život, zajišťuje stabilní růst kořenů a rostlin.Dávka 20 kg na 100-200 m2.
Biovin je čistý, hroznový kompost bez zárodků plevelů. Dává silnou podporu propůdní organismy, což vede k lepšímu zakořenění, stabilnímu růstu a sníženípravděpodobnosti výskytu onemocnění. Snižuje nároky na zavlažování. Poskytujepůdě stopové prvky, humus a aktivní mikroorganismy.Toto hnojivo je možné použít vekologickém zemědělství dle Nařízení Rady (ES) č. 834/2007 oekologické produkci aoznačování ekologických produktů.

Balení: Pytel 20 kg, pytel 5 kg.
Cena: Pytel 25 kg – 1.099,-Kč, pytel 5 kg(349,-Kč)

Charakteristika:
V 10 gramech je obsaženo více než 5 miliard prospěšných mikroorganizmů, vysoce efektivní 100 % organické hnojivo bez chemických a gentechnických složek, produkován patentovaným přirozeným fermentačním procesem z výlisků hroznového vína, stimuluje půdní mikrobiální života významně pozitivně ovlivňuje půdní strukturu, zajišťuje stabilní růst a podporuje robustnost rostlin, podporuje příjem a přístup živin, rozklad plsti v trávě a plynnou výměnu, podporuje kořenový růst a zvětšuje kořenový bal, zabraňuje poškození mykorhizy a vyplavování vodě rozpustných živin, zvyšuje přirozenou odolnost proti chorobám a plísním, až o 50 % snižuje potřebu zavlažování(zvyšuje retenční kapacitu a drenážní schopnosti), Až o 70 % snižuje spotřebu hnojiv.

Použití:
Při zřizování, obnově a údržbě trávníku.
Aplikace po hloubkové aerifikaci společně spískem.
Granulace: drobná.

Dávkování:
Zakládání a přestavba trávníku : 5-10 % z celkového objemu kořenového mixu.
20 kg = 30 litrů.
Pískování/topdressinga aerifikace: 10 kg/100 m2.
Hnojení trávníku a prevence plísně sněžné: 2–4 x za rok, 5–10 kg/100 m2.
Léčba: posypat napadené místo a propíchat vidlemi.

Složení:
100 % za studena fermentovaná matolina.

Chemické a fyzikální vlastnosti:
Poměr uhlíku a dusíku 12:1.
Spalitelné látky v sušině 88 %.
Celkový dusík 3 %.oz toho organicky vázaný 2,8 % oamoniakální a nitrátový 0,2 %
Celkový fosfor jako P2O50,8 %.
Celkový draslíkjako K2O 3 %.
Hořčík jako MgO 0,4 %.
Huminové látky tvoří 85 %.
Obsahuje 25 stopových prvků.

Půdní vylepšovač Biovin

Organické hnojivo ORGANICA K v peletované formě s vysokým obsahem organických látek vhodné pro ekologické zemědělství a BIO zahradu. Přímá alternativní náhrada za Biovin (Actino). Velmi jemná granulace 1-2 mm, ideální pro snadnou aplikaci.

Popis:
Doplňte standardní hnojící plán o tento vylepšovač půdy ORGANICA K. Doplníte do půdního profilu organickou hmotu a podpoříte tak život půdních mikroorganismů.

Klíčové Vlastnosti:
- ORGANICA K obsahuje organickou hmotu rostlinného původu (NE masokostní a péřová moučka, rozdrcené zbytky zvířat), nehrozí tak pojídání domácími mazlíčky.
- Podpora kořenového systému: Obsahuje speciální složky, které stimulují kořenový systém rostlin, zvyšují jeho odolnost proti stresu a pomáhají při lepším vstřebávání živin.
- Ekologicky šetrné: Nezatěžuje životní prostředí. Hnojivo bez obsahu chloru, bez patogenů a semen plevelů
- Snadná aplikace: ORGANICA K je snadno aplikovatelná pomocí ručního rozmetadla nebo rozmetacího vozíku (nikdy nepoužívejte secí vozík). Jeho velmi jemná granulace a rozpustnost zajistí rovnoměrné pokrytí plochy.
- Aplikační údaje: Počet aplikací je 1x za 6 – 12 týdnů v doporučené dávce 20 - 50 g/m2.
- Ideální balení: ORGANICA K je balena v 15 kg igelitových pytlích.
- Velmi jemná granulace 1-2 mm, balení 15 kg.

Cena: 445,-Kč

Organica N

Doplněk pro běžné výživové programy. Dokáže snížit až o 15% napadení plísněmi.Likviduje mech. Použití: březen-říjen. Množství 1 litr na 200–1000 m2.
Tekuté 100% organické hnojivo, které rychle dodá chybějící prvky pro stavbuchlorofylu. Zajistí “zazelenání” trávníku. Posiluje buněčnou stěnu, což podporujezvýšení odolnosti buněk proti patogenům/plísním. Lze použít na začátku sezóny, ale iběhem extrémních klimatických obdobích pro posílení obranyschopnosti rostliny. Lezvyužít i na likvidaci mechu.

Fe 8 % je navrženo jako doplňkový produkt v případě symptomů nedostatků. Novápolymerní vazba spolu s fosforem a draslíkem umožňuje aplikovat vyšší dávky živinbez nebezpečí popálení.

Balení: Láhev 1L (neoriginální balení), kanystr 10L (originál balení).
Cena: Láhev 1L (899,-Kč), 10L kanystr (8.199,-Kč)

Charakteristika:
Při preventivním použití snižuje onemocnění plísněmi až o 15 %, velmi rychle působící, rychlejší stavba chlorofylu, vysoce rozpustný, jednoduše aplikovatelný, netoxický, vyživuje sekundární kořeny, rychlejší tvorba chlorofylu.

Použití:
Jako doplňkový produkt.

Dávkování:
70 ml postřiku/ 4l vody/ 100 m2.
Na podzim jako prevence proti plísním 200 ml/ 6l vody/ 100 m2(lze aplikovat společně s Yuccou 100 ml/100 m2).
Mísící poměr s vodou1:30 (příklad: 1L Fe 8 % – 30 l vody).
Po aplikaci 2 hodiny nezavlažovat a předejít dešti.
Aplikaci lze opakovat každé tři týdny.
Proti mechu: 100 ml postřiku / 4 l vody / 5 m2

Složení:
Koncentrát chelátu železa ve vysoce rozpustné formě.
Živiny: 8% železo (EOTA), 5% fosfor a 7% draslík.

Chelát Fe 8% tekuté hnojivo na trávníky

Tekuté dormantní draselné hnojivo, které zaručuje vyšší odolnost.
Toto hnojivo zaručuje vyšší rezistenci vůči mrazům, suchu, nemocem a intenzivnímupoužívání trávníku v zimním období. Draslík zesiluje buněčnou strukturu a přidanéaminokyseliny zaručují vysoký příjem živin i při nízkých teplotách.

Balení: Láhev 1L (neoriginální balení), kanystr 10L (originál balení).
Cena: Láhev 1L (799,-Kč), 10L kanystr (6.999,-Kč).

Charakteristika:
Dobrá přístupnost živin při nízkých teplotách, trvalá dostupnost stopových prvků. stimuluje přirozený rozklad odumřelých kořenů, posiluje travnatý porost, zvyšuje přirozenou rezistenci, celkově posiluje rostliny.

Použití:
Březen-Listopad. Množství 1 litr na 500-1000 m2.
Během jara, podzimu a zimy.

Dávkování:
Každé 2–3 týdny, 100–200 ml / 3- 6L vody/ 100 m2.Mísící poměr 1:30(příklad: 1 L Turf mix k plus- 30L vody), nechává se zaschnout na listech.
Po aplikaci 2 hodiny nezavlažovat a předejít dešti.

Složení:
Juka (přírodní smáčedlo), aminokyseliny, huminové kyseliny, stopové prvky, extrakty z mořských řas, chelát železa, mravenčan draselný.
Živiny: 15% draslík, 3% železo.

Pure Turf Mix K Plus

Smáčedlo, snižuje povrchové napětí suchých půd se špatnou absorpcí vody
Použití: během období růstu. Množství 1 litr na 1000 m2.

Yucca redukuje povrchové napětí vody, která je pak půdou daleko lépe přijímána. Tento produkt má také biostimulační účinky na rostliny a je 100% bezpečný pro lidi, zvířata i přírodu.

Balení: Láhev 1L (neoriginální balení), kanystr 10L (originál balení).
Cena: Láhev 1L (869,-Kč), 10L kanystr (7.999,-Kč).

Charakteristika:

Snížení povrchového napětí azaručuje rychlejší penetraci vody do půdy.
Radikálně zvyšuje vsáknutí do půdy, především do suché.
Rychle působící, nepálí listy, ne-iontový.
Nepůsobí negativně na půdní organismy.
100% organické.
Také jakoprevence s Fe 8 % proti plísni sněžné.
Použití:

Během období růstu.
Dávkování:

Zalijte problémové oblasti roztokem.
Mísící poměr 1:10 (příklad: 1L Yuccy – 10L vody).
Prevence: každé 3–4 týdny, 100 ml / 100 m2 / 10 litrů vody.
Léčba: 200 ml / 100 m2/ 2 litr vody) v kombinaci s Biovinem a aerifikací zhruba do úrovně problémové vrstvy.
Složení:

99,7 % extrakt z yuccy, 0,3% pomocná látka.

Postřik na trávník Yucca
Adresa
503 41 Hradec Králové,
Věkošská 48/32
Sledujte nás
InstagramFacebook Trávníkář HKYouTube Trávníkář HK
Trávníkář HK © 2024 Všechna práva vyhrazena.
by MADNET
menu